de en pl
atrans

Szybko do celu…

Usługi transportowe

Niejednokrotnie o potencjalne firmy świadczy jej zasięg. Tym samym rozszerzając usługi poza teren własnego kraju, a najczęściej docelowo koncentrując swój biznes na większości rynków europejskich, przedsiębiorcy zostają postawieni przed koniecznością inwestycji w sieć działań, mających na celu bezpieczny i terminowy transport produktów do finalnych odbiorców, znajdujących się za granicą.

Atrans proponuje swoim klientom najwyższy standard transportu międzynarodowego z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy, Wrocławia do Niemiec, Francji, czy innych stolic europejskich. To z nami Twój biznes wreszcie rozwinie skrzydła, a w oczach zagranicznych partnerów zyskasz niekłamany prestiż. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy dokładnie monitorują każdy etap transportu Twojej przesyłki. Doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, iż różni przedsiębiorcy prowadzą różne firmy, o różnych profilach. Wobec tego także ich wymagania będą zupełnie odmienne. W związku z tym naszą ofertę oraz każdorazowe stawki kursów dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego klienta, a ci, którzy decydują się na stałą współpracę z Atrans, mogą także liczyć na szereg udogodnień z naszej strony, takich jak chociażby zamieszczenie ich reklamy na naszych samochodach.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Firma Atrans jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, więc powierzając nam swoją przesyłkę masz pewność, że troszczymy się o nią na każdym pokonywanym kilometrze. Jednocześnie zatrudnieni przez nas kierowcy to najlepsi specjaliści w swoim fachu. Wypełniają swoje zadania rzetelnie, realizując przy tym zasadę – prosto i szybko do celu. Dysponujemy dobrze przygotowaną i nowoczesną flotą z samochodami o zabudowach typu furgon, kontener i plandeka, wyposażonych w windy załadowcze. Oferujemy także auta o zróżnicowanej, maksymalnej ładowności od 1 do 24 ton. Jesteśmy tym samym przygotowani na realizację niemal każdego zlecenia w obrębie transportu krajowego i międzynarodowego.