de en pl
atrans

Szybko do celu…

Spedycja

Jeżeli chodzi o spedycję wyznajemy zasadę trzech P: profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Jako firma spedycyjna o ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najlepsze rozwiązania oraz najwyższy standard świadczonych usług. Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń spedytorskich i kontrolujemy proces ich realizacji począwszy od otrzymania zlecenia, poprzez podjęcie przesyłki u nadawcy towaru, monitorowanie i dostarczenie jej do odbiorcy. Każdy ten etap jest starannie opracowany przez naszych specjalistów, tak abyś mógł bez cienia wątpliwości powierzyć nam swoją przesyłkę.

Atrans to spedycja na terenie całej Polski i Europy. Reagujemy w pełnej gotowości zarówno na hasła: spedycja Gdańsk, spedycja Katowice, spedycja Kraków, spedycja Warszawa, spedycja Łódź, spedycja Poznań, spedycja Wrocław, ale równie precyzyjnie koncentrujemy swoje działania w obrębie spedycji międzynarodowej, czyli na terenie Niemiec, Austrii, Francji, czy innych krajów europejskich. Nasze przysłowiowe „cztery kółka” dowiozą Twoją przesyłkę praktycznie wszędzie i zawsze na czas.

Dysponujemy kompletną flotą, przygotowaną na organizację przewozu ładunków o rozmaitych gabarytach. Dzięki fachowej kadrze logistycznej, najwyższej klasy sprzętom oraz innowacyjnemu podejściu do całokształtu zagadnienia spedycji stanowimy pewną klasę standardu, równego najlepszym w tej branży. Jednocześnie dbamy o nieustanny rozwój – na bieżąco doszkalamy personel i organizujemy kursy dla kierowców, aby w przyszłości móc zapewnić Ci jeszcze pełniejszy i atrakcyjniejszy zestaw usług spedytorskich.

Atrans – przewozy międzynarodowe i krajowe to po prostu nasza specjalność.

spedycja